motoger

Przewody zapłonowe Skoda Fabia II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Przewody zapłonowe Skoda Fabia II FL
Przewody zapłonowe Skoda Fabia II FL
Przewody zapłonowe Skoda Fabia II FL
Przewody zapłonowe Skoda Fabia II FL
Przewody zapłonowe Skoda Fabia II FL
Przewody zapłonowe Skoda Fabia II FL
Przewody zapłonowe Skoda Fabia II FL
Przewody zapłonowe Skoda Fabia II FL

Sprzedawcy części do Skoda Fabia:

części używane amerykańskie
auto szrot
moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części poznań
auto części gliwice
auto kasacja części używane
giełda części moto2.pl
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
giełda części śląsk
zamienne czesci samochodowe
moto2.pl
części szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
gielda czesci
auto szrot samochodowy
auto części
auto części warszawa
giełda części
części używane opel
części używane poznań
auto czesci zamienne
giełda części samochodowych
części moto2
auto części zamienne
giełda części słomczyn
auto części poznań

Cena Przewody zapłonowe Skoda Fabia Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Skoda Fabia przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Przewody zapłonowe. Części w kategorii Układ elektryczny. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2025-01-03 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2025-02-07 - numer oferty 31303831. Część używana Przewody zapłonowe do Skoda Fabia II FL jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Przewody zapłonowe Skoda Fabia II FL 2.4 2011 coupe. Tanio Przewody zapłonowe Skoda Fabia II FL 2.4 2011 coupe. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 2.4 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 2010. Buda tego pięknego auta występuje w coupe i jest to auto producenta Skoda. Ten model Fabia możliwy jest do zobaczenia w wersjach I, I FL, II, II FL, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów przewody zapłonowe i teraz mogłem naprawić samemu Skoda Fabia wersja II FL. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Skoda Fabia. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Ludzie mówią, że Skoda Fabia to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Skoda Fabia bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Skoda Fabia. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po przewody zapłonowe do Fabia. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej przewody zapłonowe. Wszystko było na miejscu z przewody zapłonowe nie było problemu wszystko sprawne Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Zadzwoniłem po części używane przewody zapłonowe do motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Mój najdroższy kumpel wziął mnie na wędke jechaliśmy autem ale niestety uszkodził mój niezastąpiony samochód Skoda Fabia. Musiałem poszukać  przewody zapłonowe. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Skoda Fabia. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić przewody zapłonowe w Skoda Fabia. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę przewody zapłonowe do Skoda Fabia. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio przewody zapłonowe. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. przewody zapłonowe. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Skoda Fabia na części.  


KONTAKT

tanio Przewody zapłonowe Skoda Fabia II FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Przewody zapłonowe Skoda Fabia II FL
Przewody zapłonowe Skoda Fabia II FL Przewody zapłonowe Skoda Fabia II FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl